Преспа: Разлика помеѓу преработките

Додадени 80 бајти ,  пред 1 година
с
[проверена преработка][проверена преработка]
 
 
[[Категорија:Преспа| ]]
[[Категорија:ОбластиИсториско-географски области во Македонија]]
[[Категорија:Региони во Грција]]
[[Категорија:ОбластиИсториско-географски области во Македонија]]
[[Категорија:Историски области во Албанија]]