Преспа: Разлика помеѓу преработките

Одземени 40 бајти ,  пред 1 година
с
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Области во Македонија]]
[[Категорија:Региони во Грција]]
[[Категорија:Историско-географски областиОбласти во Македонија]]
[[Категорија:Историски области во Албанија]]