Предлошка:Будизам-никулец: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 14 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с ш
 
с Шаблон:Buddhism-stub преместена како Шаблон:Будизам-никулец: Превод
(нема разлика)