Лепенец: Разлика помеѓу преработките

Одземени 5 бајти ,  пред 7 месеци
с
→‎top: Исправено име на предлошка, replaced: Инфокутија за река → Инфокутија Река
сНема опис на уредувањето
с (→‎top: Исправено име на предлошка, replaced: Инфокутија за река → Инфокутија Река)
{{Инфокутија за рекаРека
|name = Лепенец
<!---------------------- СЛИКА-->