Џон Хершел: Разлика помеѓу преработките

Додадени 97 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Наводи: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
[[Категорија:Добитници на Лаландовата награда]]
[[Категорија:Членови на Американската академија на уметностите и науките]]
[[Категорија:Погребани во Вестминстерската опатија]]