Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Јапонски“

нема опис на уредувањето
Ознака: Отповикано
Ознака: Рачно отповикување
<includeonly>{{#invoke:Lang/utilities|Јапонскиnihongo}}</includeonly><noinclude>
{{документација}}
<!-- Add categories to the /doc subpage and interwikis to Wikidata. -->