Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Јапонски текст“

нема опис на уредувањето
Ознаки: Рачно отповикување Отповикано
Ознака: Рачно отповикување
 
| fix = Помош:Повеќејазична поддршка
}}<noinclude>
{{документација}}
{{documentation}}
</noinclude>