Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Инфокутија аниманга/Наслов“

нема опис на уредувањето
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: {{lang| → {{јаз|)
Ознака: Рачно отповикување
}}</td></tr>
}}{{
#if: {{{ja_romaji|}}} | <tr><td colspan="2" style="background: #ddf; text-align: center;">{{јазlang|ja|{{{ja_romaji}}}}}{{
#if: {{{ja_kanji|}}} | <br /><small>(''{{{ja_kanji}}}'')</small>
}}</td></tr>