Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Иван Ж“

с
 
Здраво Иван, јас освоив втора награда на натпреварот за Летни олимписки игри и имам прашање во врска со подигнувањето на наградата дали повторно ќе оди преку тебе како минатиот пат или овојпат на друго место треба да ја подигнам? Ти посакувам убав ден и голем поздрав. [[Корисник:Carshalton|Carshalton]] 18:45, 18 септември 2021 (CEST)
Здраво Дејан, ти пратив мејл, прочитај го. ([[User:Иван Ж|Иван Ж]] <small>([[User talk:Иван Ж|разговор]])</small> 09:19, 20 септември 2021 (CEST))
 
::{{Одговор|Иван Ж}}
Го отворив сега мејот нема ништо стигнато. Те молам провери уште еднаш дали е на точната адреса испратено. Мојот мејл е roofe1990@outlook.com
 
Поздрав. [[Корисник:Carshalton|Carshalton]] 19:53, 21 септември 2021 (CEST)