Разлика помеѓу преработките на „Саша Јанковиќ“

нема опис на уредувањето
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
| term_end = 7 февруари 2017
| predecessor = нема
| successor = МилошЗоран ЈанковиќПашалиќ
| birth_date = {{Birth date and age|1970|04|24|df=y}}
| birth_place = [[Лозница]], [[Социјалистичка Федеративна Република Југославија|СФР Југославија]]
Анонимен корисник