Ники Лауда: Разлика помеѓу преработките

Додадени 43 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Правописна исправка, replaced: стриja → стрија)
с (→‎top: Додадена категорија)
[[Категорија:Починати во Цирих]]
[[Категорија:Починати во 2019 година]]
[[Категорија:Живи луѓе]]