Силјан Аврамовски: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
[[Податотека:Slika1test.jpg|мини|siljanavramovski]]
{{Infobox Officeholder
|name = Силјан Аврамовски
|honorific-suffix =
|image = Slika1test.jpg
|imagesize = 200px
|office = [[Министер за внатрешни работи на Република Македонија|Министер за внатрешни работи]]