Коле Мангов: Разлика помеѓу преработките

Одземени 43 бајти ,  пред 8 месеци
с
→‎Наводи: Отстранета категорија
сНема опис на уредувањето
с (→‎Наводи: Отстранета категорија)
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Мангов, Коле}}
[[Категорија:Македонски писатели]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Членови на ДПМ]]
[[Категорија:Починати во Скопје]]