Жан-Мари Пелт: Разлика помеѓу преработките

с
→‎Наводи: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
 
[[Категорија:Француски ботаничари]]
[[Категорија:Офицери на Легијата на честа]]
[[Категорија:Починати во 2015 година]]