Бијељина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 105 бајти ,  пред 10 месеци
нема опис на уредувањето
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Биелина на Бијељина)
Нема опис на уредувањето
|image_skyline = TRG KRALJA PETRA Bijeljina Town Hall.png
|image_caption =
|image_flag =
|flag_alt =
|image_seal =
|seal_alt =
|image_shield =
|shield_alt = Grb Bijeljine.png
|population_as_of=
|native_name = ''Бијељина'' / ''Bijeljina''