Најсеауе: Разлика помеѓу преработките

Додадени 69 бајти ,  пред 1 година
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{Инфокутија Место во Германија
|name = Најсеауе
|German_name = Neißeaue
|image_photo = Zodel Kirche.JPG
|image_caption = Црква во Цодел