Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 900-тите“

с
с (Бот Додава: be-x-old, br, cy, es, et, gan, ja, ro, ru, simple, sk, sv, th, zh)
с (Бот Додава: ar:تصنيف:وفيات عقد 900)
{{deathdecade|9||10}}
 
[[ar:تصنيف:وفيات عقد 900]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 900-я гады]]
[[br:Rummad:Marvioù ar bloavezhioù 900]]
613

уредувања