Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 960-тите“

с
с (Бот Додава: be-x-old, cy, es, et, gan, ja, nn, ro, ru, simple, sk, sv, th, zh)
с (Бот Додава: ar:تصنيف:وفيات عقد 960)
{{deathdecade|9|6|10}}
 
[[ar:تصنيف:وفيات عقد 960]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 960-я гады]]
[[cy:Categori:Marwolaethau'r 960au]]
613

уредувања