Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 890-тите“

с
с (Бот Додава: be-x-old, cy, es, et, gan, ja, ro, ru, simple, sk, sv, th, zh)
с (Бот Додава: ar:تصنيف:وفيات عقد 890)
{{deathdecade|8|9|9}}
 
[[ar:تصنيف:وفيات عقد 890]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 890-я гады]]
[[cy:Categori:Marwolaethau'r 890au]]
613

уредувања