Разлика помеѓу преработките на „Антоан Гризман“

нема опис на уредувањето
| caps3 = 74
| goals3 = 22
| clubs4 = {{Fb team Atletico Madrid}} (позајмица)
| caps4 = 0
| goals4 = 0
| nationalyears1 = 2010
| nationalteam1 = {{знамеикона|Франција}} [[Фудбалска репрезентација на Франција под 19 години|Франција 19]]
13.388

уредувања