Разлика помеѓу преработките на „Мемфис Депај“

Нема измена во големината ,  пред 1 месец
нема опис на уредувањето
 
| years2 = 2015-2017 | caps2 = 33 | goals2 = 2 | clubs2 = {{Fb team Manchester United}}
| years3 = 2017-2021 | caps3 = 139 | goals3 = 63 | clubs3 = {{Fb team Olympique Lyonnais}}
| years4 = 2021- | caps4 = 03 | goals4 = 02 | clubs4 = {{Fb team Barcelona}}
| nationalyears1 = 2010-2011 | nationalcaps1 = 17 | nationalgoals1 = 8 | nationalteam1 = {{flagsport|NED}} [[Фудбалска репрезентација на Холандија под 17 години|Холандија 17]]
| nationalyears2 = 2011-2013 | nationalcaps2 = 7 | nationalgoals2 = 8 | nationalteam2 = {{flagsport|NED}} [[Фудбалска репрезентација на Холандија под 19 години|Холандија 19]]
| nationalyears3 = 2013- | nationalcaps3 = 7 | nationalgoals3 = 0 | nationalteam3 = {{flagsport|NED}} [[Фудбалска репрезентација на Холандија под 21 година|Холандија 21]]
| nationalyears4 = 2013- | nationalcaps4 = 6871 | nationalgoals4 = 2833 | nationalteam4 = {{flagsport|NED}} [[Фудбалска репрезентација на Холандија|Холандија]]
| pcupdate = 16 јануари 2012
| ntupdate = 16 јануари 2012
13.388

уредувања