Разлика помеѓу преработките на „Знамиња на општините во Македонија“

Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
File:Flag of Kriva Palanka Municipality.svg| [[Општина Крива Паланка|Крива Паланка]]
File:Flag of Konče Municipality, North Macedonia.svg| [[Општина Конче|Конче]]
File:Flag of Kocani Municipality.svg| [[Општина Кочани|Кочани]]<ref>[{{Наведена мрежна страница |url=http://www.kocani.gov.mk/gragjani/index.php?action=simboli_opstina |title=Грб, знаме и химна на Кочани, www.kocani.gov.mk] |accessdate=2018-02-26 |archive-date=2018-03-12 |archive-url=https://web.archive.org/web/20180312150637/http://kocani.gov.mk/gragjani/index.php?action=simboli_opstina |url-status=dead }}</ref>
Податотека:Flag of Krivogaštani Municipality.svg| [[Општина Кривогаштани|Кривогаштани]]
Податотека:Flag of Kruševo Municipality.svg| [[Општина Крушево|Крушево]]
29.743

уредувања