Љубовта е вечна: Разлика помеѓу преработките

Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (→‎Синопсис: Правописна исправка, replaced: се уште → сè уште)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
|}
== Надворешни врски ==
* [http://www2.esmas.com/entretenimiento/telenovelas/manana-es-para-siempre Официјално мрежно место] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20081023115034/http://www2.esmas.com/entretenimiento/telenovelas/manana-es-para-siempre/ |date=2008-10-23 }}
* [ / Семрежна филмска база на податоци]
 
29.743

уредувања