Лудвиг II (Баварија): Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
== Наводи ==
<references />{{Кралеви на Баварија}}
[[Категорија:Кралеви на Баварија]]
[[Категорија:Вителсбаховци]]
4.207

уредувања