Мизија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 113 бајти ,  пред 2 години
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
[проверена преработка][проверена преработка]
с →‎Белешки: Викистандардизација, replaced: == Забелешки == → == Белешки ==
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
Ред 31:
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.moesia-superior.rs/ Натписи од Горна Мезија] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20090725092947/http://www.moesia-superior.rs/ |date=2009-07-25 }}, Белградски универзитет.
 
{{Римски провинции, 120 година}}
72.758

уредувања