Поп-музика: Разлика помеѓу преработките

Одземени 88 бајти ,  пред 8 месеци
Одбиена последната промена (од Doni12345) и ја поврати преработката 4601057 на Vasbu
(#WPWPMK)
Ознака: Отповикано
(Одбиена последната промена (од Doni12345) и ја поврати преработката 4601057 на Vasbu)
Ознака: Рачно отповикување
[[Податотека:Elton john cher show 1975.JPG|мини|220п|Елтон Џон]]
{{Инфокутија Музички жанр
|име = Поп-музика