Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Фотоловови 2021/Предлози/Горно Лисиче“

(Создадена страница со: Барателот ќе треба јасно да ги претстави своите планови, образложувајќи каде и што ќе фотографира, со кое превозно средство ќе патува, колку време ќе трае потфатот, колку членови ќе учествуваат во екипата (ако ги има) и колкави се проценетите трошоц...)
 
 
=== Гласање ===
* {{За}} --[[User:Иван Ж|Иван Ж]] ([[User:Иван Ж|Иван Ж]] <small>([[User talk:Иван Ж|разговор]])</small> 10:05, 30 август 2021 (CEST))
 
=== Заклучок ===
[[Категорија:Википедија:Фотоловови 2021|{{<includeonly>subst:</includeonly>SUBPAGENAME}}]]
13.463

уредувања