РК Куманово: Разлика помеѓу преработките

Одземени 17 бајти ,  пред 8 месеци
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
clubname = '''МРК Куманово''' |
image =| full name = Машки Ракометен Клуб Куманово
| founded =
| ground = [[Спортска сала Куманово]]
| capacity = 6,500
8

уредувања