Разлика помеѓу преработките на „Стига е!“

Додадени 77 бајти ,  пред 3 месеци
с
(Создадена страница со: '''Стига е!''' — граѓанска иницијатива за независни советнички листи во општините Струмица, Босилово и Ново Село.<ref name="radiomof">[https://www.radiomof.mk/aktivisti-protiv-rudnicite-formiraat-nezavisni-sovetnichki-listi-vo-strumica-bosilovo-i-novo-se...)
 
 
 
{{политика-никулец}}
 
[[Категорија:Независни советнички листи]]