Разлика помеѓу преработките на „Парагвајски гварани“

Бришење на "Reverso10000.png", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Jameslwoodward поради: per [[:c:Commons:Deletion requests/Files in Category:Banknotes
(Бришење на "Reverso_5000_guaranies.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Jameslwoodward поради: per [[:c:Commons:Deletion requests/Files in)
(Бришење на "Reverso10000.png", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Jameslwoodward поради: per [[:c:Commons:Deletion requests/Files in Category:Banknotes)
 
| 1962
|
|
|[[File:Reverso10000.png|200px]]
|- style="text-align:center;"
| 20,000 ₲