РК Куманово: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 9 месеци
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
| website =
| colour1 = blue|
| colour2 = blackred|
pattern_la1=|pattern_b1=|pattern_ra1=|
leftarm1=0000FF|body1=0000FF|rightarm1=0000FF|shorts1=black|socks1=FFFFFF|
8

уредувања