РК Куманово: Разлика помеѓу преработките

Одземени 4 бајти ,  пред 8 месеци
нема опис на уредувањето
Ознаки: Рачно отповикување Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
| capacity = 5.000
| chairman = Дајанчо Кимевски
| manager = НаташаЉубиша МладеновскаДимковски
| league = [[Прва македонска ракометна лига|Прва лига - Група 2]]
| season = [[Прва македонска ракометна лига 2020/21|2020/21]]
8

уредувања