Зауер (река): Разлика помеѓу преработките

Додадени 82 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
[[Категорија:Погранични реки]]
[[Категорија:Германско-луксембуршка граница]]
[[Категорија:Реки во Рајнската област-Пфалц]]