Јохан Тарчуловски: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Исправено име на предлошка, replaced: {{mk icon}} → {{mk}}
с (→‎top: Форматна исправка, replaced: ) е макед → ) — макед)
с (→‎top: Исправено име на предлошка, replaced: {{mk icon}} → {{mk}})
 
| name = Јохан Тарчуловски
| honorific_suffix =
| native_name = Јохан Тарчуловски {{mk icon}}
| native_name_lang = Macedonian
| image =