Торгау: Разлика помеѓу преработките

Одземени 5 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Надворешни врски: Исправено име на предлошка, replaced: {{ru icon}} → {{ru}}
[проверена преработка][проверена преработка]
с →‎Надворешни врски: Додадена категорија
с →‎Надворешни врски: Исправено име на предлошка, replaced: {{ru icon}} → {{ru}}
Ред 62:
{{Ризница-ред|Torgau}}
* [http://www.torgau.de Официјална страница]
* [http://www.torgau.ru Торгау], неофицијална страница {{ru icon}}
 
{{Нормативна контрола}}