Нешто (филм, 2011): Разлика помеѓу преработките

Додадени 4 бајти ,  пред 8 месеци
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Нештото (филм од 2011)
(Andrew012p ја премести страницата Нешто (филм, 2011) на Нешто (филм од 2011))
Ознака: Ново пренасочување
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Нештото (филм од 2011))
Ознаки: Сменета целната страница на пренасочувањето Отповикано
#пренасочување [[НештоНештото (филм од 2011)]]
127.101

уредување