Вителсбаховци: Разлика помеѓу преработките

Додадени 58 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
 
[[Категорија:Вителсбаховци| ]]
[[Категорија:Европски кралски династии]]
[[Категорија:Историја на Пфалц]]