Бад Нендорф: Разлика помеѓу преработките

Додадени 47 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Галерија: Правописна исправка, replaced: ранко-пруск → ранцуско-пруск)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
 
[[Категорија:Шаумбург (округ)]]
[[Категорија:Бањски градови во Германија]]
[[Категорија:Хесен-Насау]]