Сантиметар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: arz:سنتيمتر
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: fa:سانتی‌متر)
с (Бот Додава: arz:سنتيمتر)
 
[[ar:سنتيمتر]]
[[arz:سنتيمتر]]
[[ay:Mitru patakachjata]]
[[be-x-old:Сантымэтар]]
58.155

уредувања