СУ „Илија Николовски Луј“ - Скопје: Разлика помеѓу преработките

ситна поправка
(Одбиени последните 2 промени (од 89.205.35.194) и ја поврати преработката 4606353 на InternetArchiveBot)
Ознака: Рачно отповикување
(ситна поправка)
 
|настава на =
|адреса=ул. Црвена скопска општина бр. 4, Скопје
|актуелен директор=[[ЈованЉупчо БицевскиКоскаров]]
|веб=www.dmbuc.edu.mk
}}