Џејмс Данлоп: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 11 месец
с
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
 
[[Категорија:Членови на Кралското друштво]]
[[Категорија:Членови на Кралското астрономско друштво]]
[[Категорија:ДобитнициНосители на Златниот медал од Кралското астрономско друштво]]
[[Категорија:Австралиски астрономи]]
[[Категорија:Шкотски астрономи]]