Стиви Вондер: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 1 година
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: листата на → списокот на)
[[Категорија:Американски музичари]]
[[Категорија:Американски пејачи]]
[[Категорија:ДобитнициНосители на Претседателскиот медал на слободата]]