Разлика помеѓу преработките на „Софија (кралица на Шпанија)“

с
→‎Наводи: Додадена категорија
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
 
 
{{Нормативна контрола}}
 
{{DEFAULTSORT:Софија }}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Шпански кралици]]
[[Категорија:Шпански инфанти]]
[[Категорија:Носители на Големиот крст од посебна класа на Орденот за заслуги за СР Германија]]