Разлика помеѓу преработките на „Павле (крал на Грција)“

с
→‎top: Додадена категорија
с (→‎top: Додадена категорија)
 
[[Категорија:Европски монарси од 20 век]]
[[Категорија:Носители на Големиот крст на Легијата на честа]]
[[Категорија:Носители на Големиот крст од посебна класа на Орденот за заслуги за СР Германија]]