Уве Зелер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 11 месец
с
Ознака: Отповикано
Ознака: Рачно отповикување
[[Категорија:Германски фудбалери]]
[[Категорија:Фудбалери на Хамбург]]
[[Категорија:Носители на ГолемиотЗаповедничкиот крст на Орденот за заслуги за СР Германија]]