Фриц Ланг: Разлика помеѓу преработките

Одземени 20 бајти ,  пред 11 месец
с
Ознаки: Рачно отповикување Отповикано
Ознака: Отповикано
[[Категорија:Германци по занимање]]
[[Категорија:Луѓе од Виена]]
[[Категорија:Носители на Големиот крст на Орденот за заслуги за СР Германија]]