Уве Зелер: Разлика помеѓу преработките

Одземени 12 бајти ,  пред 11 месец
с
Ознака: Отповикано
Ознаки: Рачно отповикување Отповикано
[[Категорија:Германски фудбалери]]
[[Категорија:Фудбалери на Хамбург]]
[[Категорија:Носители на ЗаповедничкиотГолемиот крст на Орденот за заслуги за СР Германија]]