Уве Зелер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 11 месец
с
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
Ознака: Отповикано
[[Категорија:Германски фудбалери]]
[[Категорија:Фудбалери на Хамбург]]
[[Категорија:Носители на ГолемиотЗаповедничкиот крст на Орденот за заслуги за СР Германија]]