Разлика помеѓу преработките на „Државна изборна комисија“

нема опис на уредувањето
(Rescuing 1 sources and tagging 1 as dead.) #IABot (v2.0.8)
| nativename_a =
| nativename_r =
| logo = ДИК_логоLogo of the State Election Commission (North Macedonia).jpgsvg
| logo_width = 200п
| logo_caption = Лого на комисијата