Фриц Ланг: Разлика помеѓу преработките

Додадени 142 бајти ,  пред 11 месец
с
→‎top: Додадена категорија
с (→‎top: Правописна исправка, replaced: Австро-Унгарија → Австроунгарија)
с (→‎top: Додадена категорија)
[[Категорија:Германци по занимање]]
[[Категорија:Луѓе од Виена]]
[[Категорија:Носители на Големиот крст на Орденот за заслуги за СР Германија]]